| |

Wirplasti ventilatsiooni väljaviigud

Wirplasti ventilatsiooni väljaviigud – tõhus ventilatsioon erinevatele katustele

Ventilatsiooniavad on tuntud, laialt kasutatav ja tõhus ventilatsioonilahendus. Värske õhk hoones ja kvaliteetne ventilatsioonisüsteem ei mõjuta mitte ainult teie pere heaolu ja tervist, vaid ka hoone elu!

Miks me vajame ventilatsiooni?

Loomulik ventilatsioon on kõige lihtsam ja tuntum lahendus – saate avada aknaid või uksi ning värske õhk siseneb hoonesse samamoodi. Kuid nagu on teada, ei ole selline ventilatsioonilahendus kõige tõhusam – aknaid avades kaob paratamatult soojus ning aknast pääseb hoonesse mitmesugust tolmu, lõhnu, suitsu jne, mis halvendab õhukvaliteeti.

Saastunud ja niiske õhk siseneb ehituskonstruktsioonidesse ja põhjustab hallitust. Sellest hiljem vabanemiseks on vaja teha remonti, mis on kallis ja ohustab toas elavate inimeste ja loomade tervist. Selliste kahjustuste tekkimise vältimiseks tuleb eelnevalt mõelda ventilatsioonisüsteemide loomisele – eelistatult juba hoone projekteerimisel, eriti mõeldes katusekonstruktsioonide ventilatsioonile.

Ventilatsiooni mõju hoonele ja ruumidele ning katuse konstruktsioonile!

Miks tasub mõelda katuse ventilatsioonile? Kuna iga hoone katusekonstruktsioon on alati niiskuse käes, peab see olema korralikult ventileeritud! See on koht, kus tekib kondenseerumine, moodustub hallitus ning samuti salvestab katus suures mahus kuumust. Selle vältimiseks peab katusekonstruktsioon olema korralikult projekteeritud, järgides ka katuse tootja paigaldusjuhiseid. Mõnikord tundub hoone omanikele, et see pole oluline, kuid korrektselt projekteeritud katuse ventilatsioon mõjutab otseselt katuse enda kasutusiga ja kogu hoone vastupidavust.

Samuti on vajalik tagada piisab õhuvahetus, et tagada ruumis õhuringlus – eriti kohtades, kus valmistatakse toitu, eraldub niiskust, auru ja mitmesuguseid lõhnu (köök, vannituba, tualettruum, tehnilised ruumid jne). Sellistes ruumides on ventilatsioon igal juhul hädavajalik – mõned vajavad loomulikku ventilatsiooni, teised – sundventilatsiooni. Ehitise vajaliku väljatõmbeõhu saavutamiseks saab kasutada erinevat tüüpi Wirplasti katuseavasid. Varustades katuse ventilatsiooniavaga, ei täida see mitte ainult oma peamist ventileerimisfunktsiooni, vaid loob ka katusest meeldiva visuaalse pildi.

Wirplast – tippkvaliteediga tuulutusavad ja katusetarvikud!

WIRPLAST on pikkade traditsioonide ja suurepärase tootevalikuga pereettevõte, mis asutati Poolas. Alates 1994. aastast on see pakkunud kõrgeima kvaliteediga katuse ventilatsioonisüsteeme ja katusetarvikuid kõikidele katuse tüüpidele. Ligi 30 tegutsemisaasta jooksul on WIRPLASTist arenenud dünaamiline ja energiline tootmisettevõte. Tooteid valmistatakse liinidel, mille tootevõime on ääretult suur ning mida täiustatakse ja kaasajastatakse pidevalt. Ettevõtte eesmärk on toodete kõrgeim kvaliteet, lai sortiment, esteetiline välimus, konkurentsivõimelised hinnad ja tellimuste õigeaegne täitmine.

Ventilatsiooni väljaviigud kõikidele katuse tüüpidele

Wirpasti ventilatsiooniväljaviigud on saadaval kõigi Eestis levinud katusetüüpide jaoks: asbestivabad eterniidid, savi- ja betoonkivikatused, bituumenplaadid, rullprofiilid, valtsprofiilid, metallprofiilid, trapetsikujulised ja lamekatused. Süsteem sisaldab erinevat tüüpi ventilatsiooni ja muud tüüpi katuse väljaviiguavasid, et tagada katusekatte kaudu vajalik drenaaž, antennide-, kaablite ja muude tarvikute kasutus.

Katuse ventilatsiooniväljaviigud on saadaval ühendusega, mis sobivad enamiku katusematerjalidega. Need on saadaval erineva suurusega ja erineva funktsionaalsusega (isoleeritud, isoleerimata, mehaanilised või elektrilised). Värve on samuti väga suur valik, nii et saate valida täpselt oma katuse jaoks kõige sobivama ventilatsiooniväljaviigu.

On oluline, et kõik ventilatsiooniväljaviigud oleksid saadaval valmis kinnituskomplektina (toru, ühendus, kruvid). Butüültihend tagab täielikult tihendatud ühenduse katuseelemendiga. Butüül on elastne – see ei murene ega kõvene, see tagab täieliku tiheduse. Iga WIRPLAST katuse ventilatsiooni väljaviiguava on reguleeritav, nii et sisseehitatud vesilood võimaldab täpset vertikaalset paigutust ja lühendab oluliselt ka paigaldusaegu. Spetsiaalne pinnatöötlus tagab erilise vastupidavuse suurtele temperatuurikõikumistele, korrosioonile ja UV-kiirgusele.

Wirplasti ventilatsiooniväljaviigud – kvaliteeti testitud kogu maailmas!

Tooted saadaval üle Eesti!

Et teada saada, mis tüüpi katuse väljaviigud teile kõige paremini sobivad, võtke meiega ühendust. Ettevõtte kogenud konsultandid soovitavad koostöös tootjaga just teile kõige sobilikumad lahendused. Pakume samuti kohaletoimetamist üle kogu Eestis!

Wirplasti ventilatsiooniavade kohta leiate lisateavet siit:

Similar Posts