|

Miks on IKO sindelkatus ideaalseim lahendus

IKO katusesindli kasutamine annab teile mitmeid eeliseid. Siit saate teada, miks on IKO katusesindlid ideaalsed katusematerjalid …

Kontsern IKO – täislahenduse tootmistsükkel:

IKO on ainus suletud tootmistsükliga elastsete katusekatte materjalide tootja. IKO ei sõltu kolmandatest osapooltest. Ettevõte toodab mineraale, bituumenit, klaaskiudu ning värvib graanuleid ise. See tagab tõhusa kvaliteedikontrolli igas tootmistsüklis. Selle tulemusena saame tarbija parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid.

Stiilne välimus – erinevad kujundid ja värvid:

Ükski muu materjal ei sobi elastsete IKO katusekividega kujundite ja värvidega (umbes 69 valikut) kujunduse ja mitmekülgsusega. IKO värvi- ja mustrivalik koosneb rahulikest, maitsestatud ja üllastest värvitoonidest. Nende hulgas pole kriiskavaid ja silmariivavaid värve, mis halvendaksid katuse välimust. IKO bituumenplaat näeb välja elegantne, loomulik ja esteetiliselt meeldiv.

Kvaliteetne bituumen – kvaliteetne tooraine ja vastupidav bituumenkate:

IKO elastsed katusesindlid on immutatud ja oksüdeeritud, modifitseerimata bituumeniga. Oksüdeerimisprotsess on äärmiselt kallis ja kõrgtehnoloogiline. Pärast oksüdeerumist lõppevad keemilised reaktsioonid bituumenis ning kuumakindlus ja vastupidavus vananemisele on oluliselt paranenud. IKO oksüdeeritud bituumenist elastne katusekate on tehnoloogiliselt täiuslik toode. Bituumen ja muud katusesindli tootjad ostavad toormaterjali just IKOst!

IKO klaaskiust alus – maksimaalne rebenemisekaitse ja tõeline veekindlus:

IKO klaaskiu tihedus on 130 g / m2, mis on 15% suurem kui teiste tootjate sarnastel toodetel. See tagab maksimaalse kaitse rebenemise vastu erinevatel tingimustel. Elastne katus on hästi kohanduv ja paindlik materjal. Seetõttu on väga oluline, et see ei puruneks erinevate koormuste korral. See on tagatud tänu klaaskiule. Mida suurem on selle tihedus, nagu IKO bituumenkatustel, seda usaldusväärsem on katus!

IKO Platinum garantii on ainulaadne garantii Eesti turul:

See on uuenduslik lähenemine teie meelerahu ja kindluse kindlustamiseks. Garantiijuhtumi korral hüvitab IKO Platinum garantii KÕIK kulud, mis on seotud katuse defekti kõrvaldamise, katusekonstruktsiooni võimalike kahjustuste või siseviimistlusega.

IKO Bazalt graanulid – kaitseb bituumenit UV-kiirguse eest ja tagab kõrgeima kvaliteediga värvide püsimise:

See on 100% basaltgraanul, erinevalt mõne teise tootja kiltkivihelvestest. Bazalt graanulid tagavad värvi püsimise ja parema nakkuvuse bituumenikihiga. Nende kaod vähenevad paigaldamise ja töö teostamise ajal 30–40% võrreldes teiste bituumenplaatide tootjate toodetega. Kõik graanulid toodetakse ühes IKO ettevõttele kuuluvas tehases ja värvitakse spetsiaalse tehnoloogia abil – tuulepuhastusmeetod.

IKO elastsete katuste korrektsed ja püsivad värvid näevad katusel esteetiliselt meeldivad ja elegantsed, erinevalt teistest “kunstlike” ja “erksate” värvidega plaatide tootjatest.

Tugev tuulekindlus:

IKO bituumensindlid on vastupidavad igasugustele ilmastikutingimustele, alates põhja laiuskraadide madalast temperatuurist kuni troopilise kuumuseni, kõrgest õhuniiskusest kuni tugeva tuuleni. Tugev tuulekindlus – IKO bituumensindlid taluvad tuuleiile kuni 200 km tunnis!

Keskkonnasõbralik katus:

Materjali kerge kaal avaldab keskkonnale positiivset mõju, eriti transportimisel on keskkonnale väheme mõju. Mitmed professionaalsed IKO ventilatsioonisüsteemid aitavad tagada kvaliteetset katuseisolatsiooni ja optimaalset õhuventilatsiooni, mis on teie tervisele kasulik, samuti aitavad need vähendada energiakulusid ja pikendada katuse eluiga.

Täiuslik isolatsioon:

Müraisolatsioon – IKO bituumensindlid neelavad suurema osa vihma ja rahe tekitatavast mürast, mis teeb nendest teiste katusematerjalidega võrreldes eelistatavamaks katuseks. Putuka kindlus – putukatel on meie katusekivide alla tungimine väga keeruline, see fakt pakub teie pööningule lisakaitset

IKO katusesindli kaal:

IKO bituumensindli kaal on 20–50% suurem kui teiste analoogide massil, mis on tingitud bituumeni suuremast kogusest. IKO katusesindlid asetsesid katusel palju tihedamalt ja kindlamalt. Seetõttu on tuuletakistuse indeks mitu korda suurem kui kaal.

Madal hind – märkimisväärne kokkuhoid:

Bituumensindli kerge struktuur lihtsustab teie kodu ehitamist oluliselt ja vähendab materjalikulusid.

Tavapäraste katusematerjalidega võrreldes on elastsed plaadid kergemad ja paindlikumad, mis aga ei mõjuta selle kvaliteediomadusi kuidagi.

IKO bituumensindlid on oma kerguse ja suurepäraste omaduste tõttu hõlpsasti ja kiiresti paigaldatavad, renoveerimise käigus saab neid paigaldada olemasolevate bituumenkatete peale, mis võib oluliselt vähendada materjalide kulusid

IKO katusekividega säästate raha. Kõik katuse komponendid (katusehari, stardiriba, karniis) lõigatakse samast materjalist, mis lihtsustab paigaldamist, parandab katte kvaliteeti, ei riku mustristruktuuri ja vähendab oluliselt kogu projekti kui terviku maksumust. Te ei pea kulutama raha kallitele tarvikutele, mida on vaja muude katusematerjalide puhul.

IKO pehmete plaatide hind ei sõltu värvitoonist.

Madalam hind võrreldes traditsiooniliste katusematerjalidega nagu keraamilised ja kiltkiviplaadid.

Ja lõpuks, mis puudutab katuse hooldust: töö ja kulud vähenevad absoluutse miinimumini. Madalaim hind!

PREMIUM klassi IKO bituumensindlid – saadaval Eestis:

PREMIUM-klassi kuuluvad sellised IKO pehmed katused nagu Cambridge XTREME ja Cambridge XPRESS. Mõlemad tooted on välja töötatud katusetraditsioone järgides üle kogu maailma. Cambridge XTREME ja Cambridge XPRESS välimused meenutab möödunud sajandite katusesindleid ja mineviku arhitektuuritraditsioone. IKO annab katuse hüdroisolatsioonile 30-aastase garantii, võttes arvesse plaatina garantiid (15 aastat), ja Armourbase Pro aluskattega kogu kogu konstruktsioonile – 35 aastat, mis kinnitab toote kvaliteeti ja usaldusväärsust.

Klaaskiust tihedust suurendatakse IKO PREMIUM seerias 40-50% (võrreldes analoogide tihedusega), mis suurendab veelgi bituumensindli vastupidavust. Sellist katet eristab meeldiv välimus, kõrgeimad tehnilised omadused ja muidugi ohutus, mis võimaldab sellel kahekihilisel lamineeritud sindlil hoida turul kõrgeimat taset ja suuri müügimahtusid. Usaldusväärsust lisab kogu sindli tagaküljele Cambridge XTREME liimipõhi, mis võimaldab IKO katusesindleid kõige usaldusväärsemalt paigaldada. Tänu topelt lamineeritud katusekivi Cambridge XTREME kleepuvale alusele on see maailma esimene isekleepuv bituumenplaat!

Katuse minimaalne kaldenurk on 9,5 °

Cambridge Xtreme bitumen materjale saab tänu sellele, et nende tagaküljel on liimikiht kogu sindli laiuse ulatuses, paigaldada katustele, mille kaldenurgad on alates 9,5 °. See laiendab IKO bituumensindli kasutusulatust! Ühelgi teisel katusel maailmas pole sellist omadust ja seda ei saa nii väikesele kaldele paigaldada.

Bituumensindel on suurepärane valik neile, kes armastavad muutusi või plaanivad maja visuaalset ümberkujundamist, saades võimaluse kogeda kiireid muutusi, kohanedes maja uusimate arhitektuursete suundadega või uute omanike soovidega.

Kas teie katus vajab uuendamist? Cambridge XTREME ja Cambridge XPRESS katusekivid on see, mida vajate! Kasutage võimalust ja vahetage katus, külastades Pärnus, Suur-Jõe 37 asuvat kauplust!

Similar Posts