| |

Pehmed seinapaneelid

Mollis pehmed seinapaneelid – efektne seinakaunistus!

Miks valida just pehmed paneelid? Esteetilisi, funktsionaalseid, aga ka pehmeid ja meeldivaid – mööblipaneele saab kasutada sisekujunduses, nad lisavad meeldiva stiili ja samuti soojendavad ruumi visuaalselt. Miks need meile nii meeldivad on? Need on mitmekülgsed, saadaval erinevate kujudega ja erinevate värvitoonidega ning neid on lihtne kokku panna – ideaalne kõigile, kes otsivad ebatavalist lahendust  või elemente, millega saab teha pehme ja mõnusa seina voodi kõrvale. Milliseid seinapaneele valida, mida nende kohta teada ja kuidas neid kasutada? Lugege seda inspireerivat juhendit koos Mollisega®!

Milliseid paneele valida?

Dekoratiivsed pehmed paneelid on suurepärane võimalus oma interjööri kiiresti hubaseks muuta. Kas soovite teha pehme ja hubase seina magamistuppa või lastetuppa, kaunistada koridori või ihkate glamuurset seinakaunistust – Mollis® pehmed paneelid on suurepärane võimalus!

Need on neli ainulaadset seeriat: BASIC.01, BASIC.02, BASIC.03 ja ABIES, mille hulgast leiate ruudu, ristküliku, kolmnurga ja kuuse trendikate geomeetriliste kujundite pehmeid elemente. Lisaks saate valida erineva suuruse ja värvide vahel. Iga paneeli müüakse eraldi! Teie otsustate, kas valite ühe eelnevalt valmistatud kujunduse või loote ise oma seina disaini.

Pehmete paneelide eelised

Mollise® pehmed paneelid pole mitte ainult stiilsed ja meeldivad, vaid ka funktsionaalsed. Mis on nende peamised eelised?

  • Pehmendavad ruumi (heliisolatsioon 70%)
  • On hüdrofoobse kattega, lihtne puhastada
  • Lihtne paigaldada
  • Valmistatud ohututest ja keskkonnasõbralikest materjalidest

Kui olete isetegemise entusiast – pehmed paneelid on teie jaoks ideaalne valik!

Mollis® ei ole mitte ainult väga lai tootevalik ja palju erinevaid mustreid, vaid ka uuenduslik paigaldusviis, tänu millele saate neid ise lihtsalt paigaldada. See on suurepärane lahendus, kui soovite muuta oma sisekujunduse pilti ilma kalli remondita, samuti hea võimalus stiilse viimistluse jaoks. Kuidas paneele kinnitada? Võite kasutada montaažiliimi või spetsiaalseid kinnitusvahendeid, tänu millele saate lihtsalt muuta nende asukohta.

Pehmete paneelide trend aastaks 2021

Pehmed elemendid sobivad sõltuvalt kasutatavast kujust, värvist ja asukohast erinevatesse kompositsioonidesse – need sobivad suurepäraselt Skandinaavia või vintage stiilidesse ning tänu oma  elegantsile ka klassikalistes või glamuursetes ruumides. Kas pehmed paneelid sobivad 2021 aasta trendidega? Kindlasti!

Sel aastal on trendis erksate elementidega minimalism. Seega, Mollis seinapaneelid on just teile, eriti kui teile meeldib kasutada värvide või kujundite kombinatsioone.

Kuidas valida pehmeid paneele püsiva efekti saavutamiseks? Mollis®-ga on see lihtne, peate lihtsalt:

  • ühendama sama seeria paneelid
  • valima disainerite koostatud värviskeemide seast

See lahendus on ka suurepärane viis oma kujundusse trendikate värvide toomiseks. 2021. aasta populaarsete värvide hulka kuuluvad roheline, sinine, hele roosa, samuti sinep ja päikesekollane. Seinapaneelid värskendavad interjööri mõne hetkega ja lisavad sellele moodsa aktsendi. Kui aga rikkalikud värvid pole teie teema, võite inspireerida looduslikku stiili või ECO kujundust ning tuua oma koju maalähedased värvid – õrn roheline, beež ja pruun.

Kuidas kasutada pehmeid paneele?

Mollis® paneelid pakuvad piiramatuid paigaldusvõimalusi – kõik sõltub teie kujutlusvõimest! Üks populaarsemaid elemente, mida saab seinapaneelidega teha, on voodi taga oleva seina dekoreerimine. Pehme täidis ja puudutades meeldiv materjal muudavad voodi mitte ainult ilusaks, vaid ka igapäevasel kasutamisel mugavaks. Suurust saab reguleerida raami laiuse järgi, asetada asümmeetrilisi lahendusi või katta lausa kogu sein. Pehmed paneelid kaitsevad ka müra eest.

Pehmed paneelid sobivad suurepäraselt ka lastetuppa. Suuremal pinnal asetsevad need kaunistavad interjööri mitte ainult kaunilt, vaid hoiavad ära ka lapse võimalikke vigastusi. Kui paneelid on omavahel kinnitatud, saab neid kasutada ka mänguasjana. Erinevad värvid ja kujud meeldivad kindlasti väikestele avastajatele, eriti kui kasutate oma lapse lemmikvärve.

Mollis® paneelid on valmistatud kvaliteetsetest ja keskkonnasõbralikest materjalidest, nii et need on kõigile pereliikmetele täiesti ohutud.

Ka koridori sobib pehme sein – see on ruumi esinduslik kaunistus ja heliisolatsioon. Samuti saate nende seinapaneelidega luua kaunist interjööri ka oma elutoas. Paneele saab kasutada ka ühiskondlikes ruumides, näiteks kontorites või hotellides, samuti kohvikutes ja restoranides.

Seinapaneelid võimaldavad teil luua originaalseid ideid – nende abil saate luua 3D-efektiga dekoratiivseina, voodi taga oleva pehme seina ja ka lastetoa seina. Suur kujundite valik ja rikkalik värvide lahendus pakub palju võimalusi ja tänu paneeli suurepärasele kvaliteedile saab seda pikka aega kasutada.

Vaadake meie seinapaneelide laia valikut siit:

Similar Posts