FASSAADIRULOOD / REFLEKSOL

Kaasaegne kaitse päikesekiirguse eest kuumadel päevadel – Reflexoli.
Vertikaalsete pindade jaoks mõeldud Reflexol tüüpi välirulood on parim lahendus püsiva temperatuuri hoidmiseks päikesepaistelistes ruumides. Välisrulood on varustatud kangastest, mis ei kata aknaid nagu klassikalised rulood.
Väliste aknakatete kasutamine vähendab sisetemperatuure palju rohkem, kaitstes klaaspindu ja sisepindu, mis on avatud päikesekiirgusele, mis omakorda tekitab tohutul hulgal soojusenergiat.
Kangaste rikkalik disainivalik ei kaunista mitte ainult teie kodu välisfassaadi, vaid võimaldab teil pärast katete ette tõmbamist nautida vaadet aknast, need on väga läbipaistvad ja kaitsevad teid ja teie perekonda tõhusalt päikesevalguse eest. Väliruloode jaoks saate valida laia kangavaliku hulgast, alates praktiliselt õhukestest kuni täielikult päikesevalgust tõrjuva (pimendava) materjalideni.
Välirulood sobivad nii korterelamutele ja eramutele kui ka tööstus- ja ärihoonetele. Välisrulood sobivad ideaalselt ka varjualuste ja lehtlate jaoks. Kui rulood on ette tõmmatud, saate lõõgastuda ja päikesekuumuse eest varju leida. Need välisrulood on vihma- ja lumekindlad ning kaitsevad teid samal ajal kahjulike UV -kiirte eest. Tänu ruloode disainide ja materjalide mitmekesisusele on võimalik valmistada mis tahes kuju ja suurusega rulookatteid.

Näitan 1–12 tulemust 18-st

Näitan 1–12 tulemust 18-st