FASSAADI RIBAKARDIN / VÄLISRIBAKARDINAD

Välisribakardinad on üks tõhusamaid kaitseviise päikese soojuse ja valguse eest. Ribakardinate kõrgust ja kaldenurka muutes on võimalik kontrollida sisemusse tungiva valguse hulka – alates osalisest päikesest kuni täieliku pimeduseni.
Suurepärane disainilahendus – täiendab suurepäraselt trendika ja kaasaegse hoone välimust! Tänu laiale liikide ja värvide valikule sobivad need teie disainieelistustega ning täiendavad iga kodu, kohviku ja poe välimust.
Suurepärane kliimaseade – väliskardinad kaitsevad ruumi ülekuumenemise eest 80% tõhusamalt kui siseruumides kasutatavad rulood. Kuna infrapunakiired soojendavad sisemisi aknakatteid läbi klaasi, muutuvad need omamoodi küttekehaks. Teisest küljest soojenevad ka välised rulood, kuid soojus jääb õue ja ruumi ei soojendata.
Tõhus valguse juhtimine – Tänu valguse juhtimise funktsioonile saate vähendada valguse hulka ruumis, kui see takistab teie igapäevaseid toiminguid. Samuti on võimalik aken täielikult sulgeda nii öösel, et kaitsta oma kodu võõraste pilkude eest, kui ka päikesepaistelisel päeval, et valgusehulk oleks päeva jooksul just teile sobilik. Tumedas toonis ribakardin sobib suurepäraselt magamistuppa, hele aga elutuppa või kontorisse.
Tasuvus – suurepärane alternatiiv kliimaseadmetele. Tänu välistele ribakardinatele jäävad ruumid mõnusalt jahedaks ja ei kuumene päikesepaistelise ilmaga, nii et võite konditsioneeri ja sellega kaasnevad kulud unustada.
Tervislik – väliste ribakardinate kasutamisel ei pea te kliimaseadet kasutama. See on eriti oluline väikeste lastega perede jaoks, sest lastele meeldib mängida põrandal, kus õhuringlus on suurim. Konditsioneeri kasutamine tekitab soovimatu külma õhu voolu, mis võib kuumadel suvekuudel kaasa aidata külmetushaiguste tekkimisel.
Lisaturvalisus – mitte ainult päikesekaitsena, vaid ka varjupaigana soovimatute pilkude eest. Hankige privaatsust öösel ja päeval ning reisile minnes kaitske oma kodu varaste eest.
Mugav juhtimine – Tänu kaasaegsele automaatikale on võimalikud mitmed juhtimismeetodid – käsitsi, kaugjuhtimispuldiga ja nutitelefoni kaudu täielik automatiseerimine.
Väliste ribakardinate paigaldamiseks on kahte tüüpi lahendusi:
Aknaraamil – tõhusaim lahendus. Ribakardinad on kinnitatud aknaraami külge. Tõstmisel on need koos karbiga kaetud kuni 10 cm kõrgusel akna ülaosast.
Aknaraami kohale paigaldusviis on kallim ja keerulisem just uutele, soojustatud hoonetele. Ribakardinad on kinnitatud aknaraami kohale nii, et need ei kataks akent, kui te ribakardina ülesse asendisse reguleerite.

Näitan kõiki 11 tulemust

Näitan kõiki 11 tulemust