| |

Putukavaba suvi!

Putukavõrk on parim lahendus putukavabaks suveks!

Suvel putukateema on jälle aktuaalne. Et nad meid toas ei segaks, tavaliselt meie valime kemikaale, kuid need on sageli kallid, ebaefektiivsed ja kahjulikud nii inimesele kui loodusele. Õhu mürgitamise erinevate kemikaalidega ja raha raiskamise asemel pakume lahenduse, mis probleemi kohe lahendab.

Kord seatud ja unustatud – tugevad putukavõrgud akendele ja ustele.

Igal uuel aastal muutuvad sääsed ja kärbsed suureks probleemiks kohe, kui aken või uks avatakse.Raske on leida kedagi, keda öösel sääskede müra ei häiriks. Ükski looduslik ega keemiliselt koormatud toode ei tapa sääski ja muid putukaid sama tõhusalt kui putukavõrku. See on ainus viivitamatu pikaajalise toimega lahendus, mis paneb sellise suveprobleemi unustama.

Värske õhk ja muretu puhkuse aeg:

Kasumlik lahendus

Kui võrrelda, kui palju kulub ühe suve jooksul erinevat tüüpi putukapritside ostmiseks raha ja kui palju putukavõrk maksab, siis on võrk palju tulusam valik. Igale aknale üks putukavõrk ja akna avamine pole enam probleem.

Kvaliteetne toode

Üks peamisi eeliseid on toote vastupidavus ja disaini pidev efektiivsus. Niipea kui putukavõrgu aknaraamile asetate, vabastatakse teid kohe muredest. Putukavõrgu enda vastupidavus lemmikloomadele ja selle läbipaistvus on samuti kvaliteetse võrgu olulised omadused.

VITA DOORS pakub nelja erinevat tüüpi putukavõrke – tavaline võrk, ülipeen võrk Transpatec 20% suurema läbipaistvuse ja valguse läbilaskvuse tagamiseks, uuenduslik Polltec allergiavastane võrk õietolmu kaitsmiseks ja ülimalt vastupidav loomavõrk, mis peab vastu lemmikloomade kriimustustele.

Tugev putukate ekraan annab meelerahu ka lemmikloomaomanikele, kes kardavad avada ja akna järelevalveta lahti jätta. Võrk on kriimustuskindel ja võimaldab kassil toetuda võrgu struktuurile, ilma et oleks oht aknast välja kukkuda.

Tugev raam

Kui soovite, et teie võrk kestaks mitu aastat, on oluline osta toode, millel on vastupidav raam ja kvaliteetsed materjalid. Putukavõrgu VITADOORS raami ehitamisel kasutatakse kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale. Raam on valmistatud alumiiniumprofiilist, kuid ühenduskohtades kasutatakse tugevaid alumiiniumnurki, mis hoiavad neid seestpoolt stabiilselt koos. Raami ja akna vahel on harjatihend, nii et isegi kõige väiksemad putukad ei pääse ruumi.

Ohutu loodusele, inimestele ja loomadele

Putukavõrk on ainus lahendus, mis hoolitseb samal ajal värske õhu eest. Aerosoolide, elektriliste tablettide, lampide ja muude siseruumides kasutatavate toodete kasutamine on inimesele ja loodusele kahjulik. Samuti peaksite kontrollima, et tabletid ja muud seadmed on lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Võrgu lihtne paigaldamine on ohutu ega kahjusta lapsi, loomi ega allergikuid.

Lihtne kinnitada ja eemaldada

Konstruktsiooni on lihtne aknale ja uksele ise paigaldada. Kasutajate mugavuse huvides oleme YouTube’i kanalile postitanud videoõpetused, mis näitavad, kuidas erinevat tüüpi võrke mõõta, tellida ja paigaldada. Valige võrgud vastavalt oma soovidele ja akna või ukse kasutamise sagedusele.

Putukavõrk asetatakse suvel aknalauale ja eemaldatakse talvel. Rullvõrk, nagu ruloo, langetab ja sulgeb akna või ukse ainult siis, kui kasutate akent. Kiiguksevõrk on suurepärane valik sageli kasutatavate rõdu-, terrassi- või aiauste jaoks.

Lihtne hooldus

Putukavõrgul on üks põhimõte – “pane ja unusta”. Võrkude eest hoolitsemine – ei ole vaja erilist tähelepanu ega regulaarset hooldust. Akende pesemisel saab konstruktsiooni raami puhastada niiske lapiga.

Saadaval igas suuruses ja igat tüüpi akendele

VITADOORS-i saab tellida igat tüüpi mittestandardsete mõõtmetega akende jaoks. Võrkkonstruktsioon sobib nii PVC-akendele kui ka puit- ja alumiiniumraamidega akendele. Lisaks ei blokeeri võrk juurdepääsu akna avamisele, kuna see on kohandatud vastavalt akna tüübile. Kõik võred saab paigaldada nii Euroopa (sissepoole avanevad) kui ka Skandinaavia (väljapoole avanevad) akendele. Ustele on saadaval nii ühe- kui ka topelt putukavõrgud. ka võrguga lükandustega, mis avanevad küljele ja klapitakse kompaktselt kokku. On ka putukavõrgud lükanustega, mis avanevad küljele ja klapitakse kompaktselt kokku.

Saadaval on valge, hõbe, helepruun, tumepruun ja antratsiitvärv.

Kõik on geniaalselt lihtne!  Nagu tõestab putukavõrk ja ükski uusim putukatõrjevahend ei osutu sellest tõhusamaks!

Telli VITA DOORS aknale või uksele putukavõrk ja naudi putukavaba suve!

Kui teil on küsimusi või soovite hinnapäringut, võtke meiega ühendust!

Similar Posts