| |

Putukavaba suvi!

Putukavõrk on parim lahendus putukavabaks suveks!

Suvel on putukateema jälle aktuaalne. Et putukatest lahti saada, valime sageli nende peletamiseks kemikaalid, kuid need on sageli kallid, ebaefektiivsed ja kahjulikud nii inimesele kui koduloomadele. Õhu mürgitamise- ja  erinevate kemikaalidele raha raiskamise asemel pakume lahenduse, mis probleemi kohe lahendab.

Kord paigaldatud ja unustatud – tugevad putukavõrgud akendele ja ustele.

Igal uuel aastal muutuvad sääsed ja kärbsed suureks probleemiks kohe, kui aken või uks avatakse. Raske on leida kedagi, keda öösel sääskede müra ei häiriks. Ükski looduslik ega keemiliselt töötav toode ei peata sääski ja muid putukaid sama tõhusalt kui putukavõrgud. See on ainus kohene ja  pikaajalise toimega lahendus.

Värske õhk ja muretu puhkuse aeg:

Kasumlik lahendus. Kui võrrelda, kui palju kulub ühe suve jooksul erinevat tüüpi putukapritside ostmiseks raha ja kui palju putukavõrk maksab, siis on võrk palju tulusam valik. Igale aknale üks putukavõrk ja akna avamine pole enam probleem.

Kvaliteetne toode

Üks peamisi eeliseid on toote vastupidavus ja disaini pidev efektiivsus. Niipea kui putukavõrgu aknaraamile asetate, vabastatakse teid kohe muredest. Putukavõrgu enda vastupidavus lemmikloomadele ja selle läbipaistvus on samuti kvaliteetse võrgu olulised omadused.

VITA DOORS pakub nelja erinevat tüüpi putukavõrke – tavaline võrk, ülipeen võrk Transpatec 20% suurema läbipaistvuse ja valguse läbilaskvuse tagamiseks, uuenduslik Polltec allergiavastane võrk õietolmu kaitsmiseks ja ülimalt vastupidav lemmikloomavõrk, mis peab vastu lemmikloomade kriimustustele.

Tugev putukavõrgu raam annab meelerahu ka lemmikloomaomanikele, kes kardavad aknaid avada ja järelevalveta lahti jätta. Võrk on kriimustuskindel ja võimaldab kassil toetuda võrgule, ilma et oleks oht aknast välja kukkuda.

Tugev raam

Kui soovite, et teie võrk kestaks mitu aastat, on oluline osta toode, millel on vastupidav raam ja kvaliteetsed materjalid. Putukavõrgu VITADOORS raami ehitamisel kasutatakse kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale. Raam on valmistatud alumiiniumprofiilist, kuid ühenduskohtades kasutatakse tugevaid alumiiniumnurki, mis hoiavad neid seestpoolt stabiilselt koos. Raami ja akna vahel on harjatihend, nii et isegi kõige väiksemad putukad ei pääse ruumi.

Ohutu loodusele, inimestele ja loomadele

Putukavõrk on ainus putukatõrje lahendus, mis tagab samal ajal värske õhu siseruumides. Aerosoolide, elektriliste tablettide, lampide ja muude siseruumides kasutatavate toodete kasutamine on inimesele ja loodusele kahjulik. Samuti peaksite kontrollima, et tabletid ja muud seadmed on lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Võrgu lihtne paigaldamine on ohutu ega kahjusta lapsi, loomi ega allergikuid.

Lihtne kinnitada ja eemaldada

Konstruktsiooni on lihtne aknale ja uksele ise paigaldada. Kasutajate mugavuse huvides oleme YouTube’i kanalile postitanud videoõpetused, mis näitavad, kuidas erinevat tüüpi võrke mõõta, tellida ja paigaldada. Valige võrgud vastavalt oma soovidele ja akna või ukse kasutamise sagedusele.
Putukavõrk asetatakse suvel aknalauale ja eemaldatakse talvel. Hingedel uksevõrk on suurepärane valik sageli kasutatavate rõdu-, terrassi- või aiamaja uste jaoks.

Lihtne hooldus

Putukavõrgul on üks põhimõte – “pane ja unusta”.

Võrkude hooldus

Ei ole vaja erilist tähelepanu ega regulaarset hooldust. Akende pesemisel saab konstruktsiooni raami puhastada niiske lapiga.

Saadaval igas suuruses ja igat tüüpi akendele

VITA DOORS pakub putukavõrke raamis igat tüüpi mittestandardsete mõõtmetega akende jaoks. Võrkkonstruktsioon sobib nii PVC-akendele kui ka puit- ja alumiiniumraamidega akendele. Lisaks ei takista võrk akna sulgemist ja avamist, kuna see on kohandatud vastavalt akna tüübile. Kõik võrgud on paigaldatavad nii Euroopa (sissepoole avanevad) kui ka Skandinaavia (väljapoole avanevad) akendele. Ustele on saadaval nii ühe- kui ka topeltuste putukavõrgud. Samuti on putukavõrgud saadaval ka lükandukse variandina, mis avanevad küljele ja volditakse kompaktselt kokku..

Saadaval on valge, hõbe, helepruun, tumepruun ja antratsiit.

Kõik on geniaalselt lihtne!  Nagu tõestab putukavõrk ja ükski uusim putukatõrjevahend ei osutu sellest tõhusamaks!

Telli VITA DOORS`ist oma aknale või uksele putukavõrk ja naudi putukavaba suve! Kui teil on küsimusi või soovite hinnapäringut, võtke meiega ühendust!v

Tehniline info ja mõõtmine

Loe ka seda artiklit.
Saadaval ka juhend aknaraami mõõtmiseks

Putukavõrgud

Vaata standardmõõtudes tooteid meie e-poest. Vajadusel saada meile päring oma mõõtudega.

Similar Posts