Tere tulemast ukselalongi Vita Doors!

Meie ettevõte, Vita-Ehitus OÜ, alustas tegevust aastal 2007 ning on tänaseni jõudsalt kasvanud, olles ehitusturul tuntud nimega ning hea mainega ettevõte.

Aastal 2018 omandas ettevõte uksesalongi, mis kannab kaubamärgi nime Vita Doors. Uksesalong asub aadressil Suur-Jõe 37, Pärnu.

Vita-Ehitus on saanud korduvalt “Edukas Eesti ettevõte“ ning “Krediidireitingu“ tunnistusi.

Meie eesmärk on kasvada koos oma klientide vajadustega, pakkudes oma uksesalongis laia välisuste valikut erinevatelt tootjatelt, kellest peamisteks on Torex uksed ja meie kohalik ettevõte Viljandi Aken ja Uks.

Meie põhi tootevalikusse kuuluvad dekoratiivkivid nii sise- kui välistingimustesse, korteri- ja maja välisuksed, tuletõkkeuksed ning garaažiuksed. Lisaks kõikidele tootegruppidele pakume ka paigaldusteenust.

Lisaks pakume kvaliteetseid ning usaldusväärseid garaažiuksi tootjatelt Ripo ja Ryterna, kes oma toodangus kasutavad põhiliselt saksamaa päritoluga detaile.

Aastal 2019 sügisel alustasime veebipoe loomist vitadoors.ee, lisades sinna igapäevaselt uusi tooteid.

Soovime oma klientidele pakkuda usaldusväärseid ja kvaliteetseid tooteid ning pakkuda ka omapoolset paigaldust meie pikaajalise kogemusega paigaldustiimi spetsialistide poolt.

Vita-Ehitus OÜ

Similar Posts