|

Uus puitpaneel seintele!

Tunnetage külmal hooajal soojust looduslike elementidega – uus puitpaneel seina viimistlemiseks!

Kui ilm muutub talviseks, pimedaks ja niiskeks, võime leida oma kodudes soojust ja hubasust just interjööris olevatest looduslikest puitpaneelidest, mis soojendavad südant ja löövad silmad särama.

Dekoratiivne puitpaneel pakub teie interjöörile palju erinevaid kujundusvõimalusi. 100% looduslikust puidust dekoratiivpaneelid sobivad ideaalselt nii tänapäevastesse kui ka traditsioonilistesse kodudesse.

Pilt: Dekoratiivsed seinapaneelid, A priori

Söögitoale kena ilme andmine, igava köögi täiendamine, magamistuppa loomuliku soojuse ja rahu toomine või elutoa hubasemaks muutmine – saate seda kõike teha. Valige ruumis üks sein, et see panna domineerima, või looge kollaaži tühjale seinale diivani, kamina kohal, teleri, voodi või söögilaua taga. Loodus on alati moes. Soe, hubane ja rikkalik heledates ja tumepruunides toonides sisekujundus sobib ideaalselt interjööri, mis on kujundatud nii heledates kui neutraalsetes värvides.

Pilt: Dekoratiivsed seinapaneelid, Fractus

Seinte dekoratiivseid puitpaneele saab paigaldada mitmel viisil, protsess on suhteliselt lihtne ja kiire, nii et saate seda ise teha ilma abita. Tutvuge kogu puitpaneelide valikuga ja inspireerige puidu iluga.

Similar Posts