Ukse paigaldus

Vita-Ehitus avas ukse salongi Vita Doors juba aastal 2018 ning on tänaseks jõudsalt kasvanud ning kohalikul turul arvestatav ukse müüja. Tollal alustasime ca 20 erineva välisukse mudeliga, kuid tänaseks kuulub meie valikusse terve rida nii korteri- kui ka maja välisuksi. Lisandunud on ka siseuksed ja tehnilised tuletõkkeuksed, samuti garaažiuksed, turvarulood ja palju muid lahendusi.

Ukse paigaldus

Uksed koos paigaldusega

Meie kogemus näitab, et 9 klienti 10-st soovivad välisust koos paigaldusega.  Vita-Ehitus on paigaldanud tänaseks suurel hulgal uksi. Näiteks aastal 2022 paigaldasime 89 korteri välisust, 73 maja välisust ja 67 garaažiust. Paraku ei ole see statistika täpne, kuna need numbrid peegeldavad vaid eraisikust kliente. Sarnased numbrid lisanduvad veel ehitusobjektidelt.

Täislahendused

Pakume oma klientidele täislahendust. Tuleme kohale ja mõõdame ise. Demonteerime ja utiliseerime vana ukse ning paigaldame uue. Vajadusel teeme ka palede viimistluse.

On üsna tavaline, et kliendi poolt valitud uks tema korterile ei sobi, olgu selleks siis mitte standardsed mõõdud või piirangud korteriühistu poolt. Meie paigaldus spetsialist tuleb kohale ja mõõdab ukseava ning tutvub objekti muude tingimustega, et kliendile pakkuda just tema vajadustele sobilik uks. Vajadusel konsulteerib klienti, milline lahendus just temale sobilikum oleks. Siin juures tahame rõhutada, et teatud juhtudel peab olema ukse välimus vastavuses korteriühistu nõuetega, näiteks ukse värvus.

Uste mõõtmine

Sageli küsitud küsimused

Mõõtmise maksumus Pärnu linnas maksab 20eur. Linnast väljas lisandub 1,30 kaugus km kohta. Näiteks, kui asute 10 km linna piirist, on mõõtmise maksumus 33.-

Enamus korteri välisuste tarneaeg on 1-2 nädalat. Samas võib juhtuda, et erimõõdus maja välisukse tarneajaks võib kujuneda lausa 2 kuud.

Korteri välisukse paigalduse maksumus on alates 105.-
Teenuste hinnakirjaga saate lähemalt tutvuda siin.

Reeglina saame ukse paigaldatud ca 1 nädala jooksul peale selle lattu saabumist.

Jah, paigaldame uksi üle Eesti.

Kliendid kiidavad

Meil on alati suur rõõm saada email kliendilt, kes kiidab meie asjalikke ja professionaalseid paigaldajaid, ust ja tehtud tööd.

5/5

Огромное спасибо Эдику Баринову за быструю работу!
Спасибо!

Svelia OÜ

5/5

Siirad tänud, olen tehtud tööga ja uksega väga rahul. Aitäh tõõmeestele.

Kliendid Saaremaalt 🙂

5/5

Palun edastage kiitussõnad oma paigaldajatele.
Töö sai kiirelt tehtud ja tulemus suurepärane.

Ülle, Pärnu

5/5

Lisaks tahan öelda, et teil on suurepärased töömehed. Loodan, et edastate selle info ka neile.

Korteriühistu
Järvamaa

Soovid uut korteri välisust? Alusta siit:

Korteri välisuksed

Vaata meie korteri välisuste valikut

Saada päring

Sul on lisaküsimusi või soovid pakkumist korteri välisukse vahetusele? Võta meiega ühendust.

Tule meile külla

Vita Doors uksesalong asub Suur-Jõe 37, Pärnu. Oleme avatud E-R 8-18 ja L 9-15

Similar Posts