NUTIKAS HÄIRESÜSTEEM

Nutikad kaamerad: valve ja turvalisus!
4 head põhjust, miks valida meie kaamerad:
Sissetungijate peatamine – Kaamera Somfy Outdoor on varustatud 110 dB helitasemelise häiresignaaliga, mille sisetungimise katse korral saab nutitelefonist aktiveerida. Selle saab ühendada ka välise valgustussüsteemiga, mis lülitab tuled sisse tuvastatud liikumiste korral.
Austame teie privaatsust – Tänu sisseehitatud katikule ei salvesta Somfy Indoor ja Somfy One kui olete kodus. Sama funktsioon on ka Somfy Outdoor‘il.
Video kvaliteet – Täis HD-video, lainurkobjektiivi, 130-kraadise objektiivi, 8-kordse suurenduse, öise nägemise, liikumisdetektori ja loomade eiramise abil on Somfy Indoor‘il kõik vajalik optimaalseks jälgimiseks.
Sisseehitatud sireen – Somfy One’il on lisaks siseruumides kasutamiseks mõeldud kaamerale ka 90 dB helitasemeline häiresüsteemi sireen. Saate selle ühendada paljude lisaseadmetega (detektorid, puldid) ja kasutada seda keskse kodukontrolliplokkina.
Jälgige oma kodu eemalt!
Saate oma kaameraid hõlpsalt juhtida – Saate hõlpsalt kaameraid juhtida, reaalajas videot vaadata ja liikumisanduri seadeid nutitelefonist juhtida.
Jälgige, mis teie kodus või korteris toimub – Ajaskaala funktsiooni abil saate kaameraid vaadata olenemata oma asukohast
Tehke video ja hankige asitõendid – Kui leiate, et teie kodus on sissetungijad, saate alla laadida videotõendi.

Näitan kõiki 8 tulemust

Näitan kõiki 8 tulemust