Tööstuslikud Tõstuksed “IM40”

Hind 1 komplekti
Tarneaeg: 2–4 nädala

* Täiendame ladu iga 2 nädala tagant. Kui soovitud toodet pole hetkel saadaval, võtke kindlasti ühendust!

Tootekood: Tööstuslikud Tõstuksed "IM40" Kategooria:

Kirjeldus

Tööstuslikud tõstuksed sandwich-paneelidele (tüüp IM40) on valmistatud kahest metalllehest, mille vaheline ruum on täidetud kõrgeima kvaliteediga, 40 mm paksuse soojusisolatsioonimaterjaliga (vahtpolüuretaan), mis tagab ukselehe suurema jäikuse , paremad soojusisolatsiooniomadused ja pikem kasutusea.

Tänu metallpinna kolmekordsele töötlemisele on paneele väga lihtne hooldada ja tootja annab metallist uksepaneelidele 10-aastase garantii. Paneelid kasutavad ainulaadset lahendust, mis suurendab oluliselt hingede töökindlust. Tänu hoolikalt läbimõeldud ühendustele töötab uks ka garantiiaja järel laitmatult veel pikki aastaid.

Seda tüüpi uksed on kõige populaarsemad ja selle põhjuseks on kasutusmugavus ja suurepärased soojusisolatsiooniomadused koos suhteliselt madala hinnaga. Paneelide soojusisolatsioonikoefitsient on 0,56U (W / m² K).

Uste disain võimaldab maksimaalselt ära kasutada olemasolevat ruumi, kuna uks liigub vertikaalselt ülespoole ja kulgeb laega paralleelselt.

Toote eelised:

 • Kõrgkvaliteet – tööstuslikud uksepaneelid on valmistatud kahest kõrgkvaliteetsest vahuga täidetud metalllehest. See muudab tõstukse paneelide stabiilsust, kõrge temperatuuritaluvust ja pikendab tööiga.
 • Suurepärane disain – tööstuslike uste kasutamine koos alumiiniumprofiilidega klaasist paneelidega saab ruumis kaasaegse disaini ja tagab lisavalguse. Suurepärane disainilahendus alumiiniumprofiilidega ümbritsetud klaasist paneelid, mis annavad tõstuksele elegantse ilme.
 • Mitmekesine varustus – teie mugavuse huvides võivad tööstuslikud tõstuksed olla varustatud eraldi teenindusuksega, sisseehitatud akendega, mis tagavad suurema ligipääsu valgusele, ukse riiviga, mis on mõeldud värava seestpoolt sulgemiseks, või võtmega tõstukse lukustamiseks ka väljastpoolt.
 • Kõrge ohutustase – tööstususte valmistamisel kasutatakse ainult kvaliteetseid komponente. Tõstuste ehituse kvaliteedi ja ohutuse testid viis läbi Rootsi riiklik kontrolli- ja Uurimisinstituut. Tööstusuksed vastavad Euroopa standardi 13241-1 nõuetele.
 • Kaugjuhtimispult – tänu kaasaegsele tehnoloogiale on võimalik tööstusuksed varustada turvasüsteemiga, mis võimaldab ukse igas olukorras sulgeda ja avada. Pakume ka kaugjuhtimispulti, mis on varustatud olekuindikaatoriga. See võimaldab näha reaalajas infot, kas uks on avatud, suletud või liigub parasjagu ülesse või alla.
 • Lai värvivalik – värvid igale maitsele! Suur värvivalik muudab tööstusukse hoone arhitektuuriga sobivaks.

Varustus:

 • Ustele saab paigaldada tavalise lävepakuga läbikäiguukse.
 • Nüüd saab tellida ka madala lävepakuka läbikäiguuksi. See uuendus võimaldab takistusteta juurdepääsu näiteks puuetega inimestel siseneda ratastooliga ruumidesse tõstust avamata, kasutades selleks vaid läbikäiguust.
 • Tõstustele võimalik lisada ka aknaavad, – ökonoomne lahendus, mis võimaldab valgusel ruumi siseneda ilma täiendavate soojuskadudeta.
 • Uksed on varustatud seestpoolt lukustusriiviga.
 • Võimalik lisada ka lukustus väljastpoolt.

Tõstukse käsitsemine:

 • Käsitsi – soovitatav väikeste tõstuste jaoks.
 • Ketiga – soovitatav üle 3 meetri kõrgustele tõstustele.
 • Automaatne – soovitatav kasutusmugavuse või intensiivse kasutusega tõstuste jaoks.

Kui teil on küsimusi, kirjutage või helistage, aitame meeleldi!

Lisainfo

Valige suurus

2300 x 2000 mm, 2300 x 2125 mm, 2500 x 2000 mm, 2500 x 2125 mm, 2750 x 2000 mm, 2750 x 2125 mm, 3000 x 2000 mm, 3000 x 2125 mm