Tööstuslikud Tõstuksed “IK40”

Hind 1 komplekti
Tarneaeg: 2–4 nädala

* Täiendame ladu iga 2 nädala tagant. Kui soovitud toodet pole hetkel saadaval, võtke kindlasti ühendust!

Tootekood: Tööstuslikud Tõstuksed "IK40" Kategooria:

Kirjeldus

Tööstuslikud sektsioonuksed IK40 on kombinatsioon metallist isoleeritud paneelidest ja alumiiniumprofiilis klaasist. Tänu sellele kombinatsioonile on uksed elegantse välimusega ja lasevad ruumi palju valgust.

IK40 tüüpi uksi on saadaval mitmes materjalikombinatsioonis – alates ühe klaasitud sektsiooniga uksest kuni täiesti läbipaistva ukseleheni. Tellimisel on oluline valida läbiva valguse ja soojuskao õige osakaal. Klaasitud sektsioonidel on madalam soojustakistus. Klaasist soojusisolatsioonikoefitsient on 1,6 U (W / m² K).

Tänu kolmekordsele metallist pinnatöötlusele on paneele väga lihtne hooldada ja paneelide tootja katab need 10-aastase garantiiga.

Uste disain võimaldab maksimaalselt ära kasutada olemasolevat ruumi, kuna uks liigub vertikaalselt ülespoole ja kulgeb laega paralleelselt.

Toote eelised:

  • Kõrgkvaliteet – tööstuslikud uksepaneelid on valmistatud kahest kõrgkvaliteetsest vahuga täidetud metalllehest. See muudab tõstukse paneelide stabiilsust, kõrge temperatuuritaluvust ja pikendab tööiga.
  • Suurepärane disain – tööstuslike uste kasutamine koos alumiiniumprofiilidega klaasist paneelidega saab ruumis kaasaegse disaini ja tagab lisavalguse. Suurepärane disainilahendus alumiiniumprofiilidega ümbritsetud klaasist paneelid, mis annavad tõstuksele elegantse ilme.
  • Mitmekesine varustus – teie mugavuse huvides võivad tööstuslikud tõstuksed olla varustatud eraldi teenindusuksega, sisseehitatud akendega, mis tagavad suurema ligipääsu valgusele, ukse riiviga, mis on mõeldud värava seestpoolt sulgemiseks, või võtmega tõstukse lukustamiseks ka väljastpoolt.
  • Kõrge ohutustase – tööstususte valmistamisel kasutatakse ainult kvaliteetseid komponente. Tõstuste ehituse kvaliteedi ja ohutuse testid viis läbi Rootsi riiklik kontrolli- ja Uurimisinstituut. Tööstusuksed vastavad Euroopa standardi 13241-1 nõuetele.
  • Kaugjuhtimispult – tänu kaasaegsele tehnoloogiale on võimalik tööstusuksed varustada turvasüsteemiga, mis võimaldab ukse igas olukorras sulgeda ja avada. Pakume ka kaugjuhtimispulti, mis on varustatud olekuindikaatoriga. See võimaldab näha reaalajas infot, kas uks on avatud, suletud või liigub parasjagu ülesse või alla.
  • Lai värvivalik – värvid igale maitsele! Suur värvivalik muudab tööstusukse hoone arhitektuuriga sobivaks.

Tõstukse käsitsemine:

  • Käsitsi – soovitatav väikeste tõstuste jaoks.
  • Ketiga – soovitatav üle 3 meetri kõrgustele tõstustele.
  • Automaatne – soovitatav kasutusmugavuse või intensiivse kasutusega tõstuste jaoks.

Kui teil on küsimusi, kirjutage või helistage, aitame meeleldi!

Lisainfo

Valige suurus

2300 x 2000 mm, 2300 x 2125 mm, 2500 x 2000 mm, 2500 x 2125 mm, 2750 x 2000 mm, 2750 x 2125 mm, 3000 x 2000 mm, 3000 x 2125 mm