| |

Garaažiuks Termolift – paigalda ise!

ThermoLift garaažiuksed on loodud hõlpsaks paigaldamiseks – tehke seda ise!

Paneelid

Paneelid on valmistatud kahest metalllehest, mis on täidetud kvaliteetse soojusisolatsiooniga. Paneeli soojusisolatsioon – 1,1 (W / m² K). Paneelid on 40mm paksused. Harmooniline disain tänu nähtamatule paneeliühendusele. Alati ühtlane paneeli kõrgus / suurus ja kindel uksekujundus.

Värvivalik

Saadaval valge, pruun, hõbedane ja antratsiit. Samuti võimalik tellida erilahendusena kuldne tamm, tume tamme või mahagon. Kümne-aastane värvigarantii!

Garaažiukse paneelide tootja “Teckentrup” (Saksamaa) on euroopas üks juhtivatest selle laadse paneelide tootjaid, kes toodab mainitud toorik paneele koostöös paljudele garaažiuste tehastele. Paneelide disain, mis tagab hea välimuse ja turvalisuse, on disainitud “Italpannelli” (Itaalia) poolt. Italpanelli hoolitseb mitte ainuüksi hea välimuse eest, vaid tagab ka paneelide täiusliku funktsionaalsuse ja turvalisuse, et nende kasutamine oleks ohutu ja turvaline.

Konstruktsioon

ThermoLifti tõste konstruktsioon on uus tõstesüsteem, mis võimaldab teil säästa raha, andes teile võimaluse uste hõlpsaks ja kiireks paigaldamiseks. See on viimaste aastate kõige kulutõhusam ja populaarseim lahendus maailmas, nüüd saadaval ka meilt. Tänu uuele ThermoLift tõstesüsteemile on garaažiuksed kasutamiseks ohutud ja neid saab hõlpsasti hooldada.

Avamine, sulgemine

Avamiseks ja sulgemiseks on mitmeid võimalusi. Seestpoolt käsitsi lukustusklapiga või väljastpoolt luku abil. Samuti on võimalik soovikorral paigaldada ukse automaatika, mille abil on ukse kasutamine eriti mugav. Automaatika on kaasaegne, kuna see on juhitav nii puldi, seina nupu kui ka nutitelefoni abil.

Automaatika CAB-DUMPER 7

Kompaktne automaatika hõlpsaks paigaldamiseks ja hõlpsaks kasutamiseks. Sobib sektsioongaraažiustele, väikeste ja keskmise suurusega (kuni 9 m²). Lihtsalt ja kiire paigaldatav. Eelpingestatud vöö veosüsteem muudab selle paigaldamise eriti kiireks ja lihtsaks ning tagab, et garaažiuks avaneks ja sulguks sujuvalt ja vaikselt. Akutoitel töötav! Tänu sisseehitatud akulaadijale ja lisaseadmele DM-CB sobib kasutamiseks ka elektrikatkestuse korral.

Similar Posts