Dekoratiivkivide hooldus – Stone Care

Stone Care on valge, silikoonbaasil immutusaine. Kuna immutusaine on silikoonbaasil, on tegemist täiesti veekindla ainega, mis on mõeldud kasutamiseks dekoratiivkivide kaitseks niiskuse ja määrdumise eest. Näiteks välistingimustes fassaadil või siseruumides köögi seinal.

Kasutamine

Kandke immutusaine 7 – 14 päeva pärast dekoratiivkivi paigaldamist pinnale. Immutatav pind peab olema mustuse ja tolmuvaba. Kandke pintsli või pihustiga ühtlase kihina kuni 2 kihti. Struktuursemate ja reljeefsemate pindadega dekoratiivkividele on lihtsam peale kanda pihustiga. Teist kihti soovitame peale kanda enne pinna täielikku kuivamist, ca 30 minuti jooksul.

Kulunorm

Kahe ettenähtud kihi pealekandmisel saab ühe pakendiga (2L) immutada 4-5 m², sõltub immutatud materjali imavusvõimest ja kasutatavast tehnikast.

Säilitamine

Säilitage originaalpakendis temperatuuril 5–30 ° C, kuivas kohas.

Soovitus

Turul pakutavate ehitusmaterjalide mitmekesisuse tõttu tuleb enne immutamist läbi viia katseimmutamine, et vältida materjali immutamisel tekkida võivaid ettenägematud muutused, näiteks tooni muutused jmt. Meie poolt pakutavate dekoratiivkividel probleeme ei esine, kuna toode on valmistatud spetsiaalselt just nendele toodetele. Hoolimata sellest võib vähesel määral muutuda dekoratiivkivi toon tumedamaks ja sügavamaks. Võimalusel tehke mitte nähtavas kohas proovi immutamine.