BudMat – sinu unistuste katus!

MOODUL PLEKK KATUSED BUDMAT

BUDMAT katuselahendused on lausa revolutsioon katusematerjalides. See on moodulkatus, mida eristab selle ilu, esteetika ja kõigi komponentide värvi ühtlus ning muidugi selle tugevus ja usaldusväärsus.

Meie valikust leiate mitte ainult erineva kujuga katusemooduleid, vaid ka kõiki vajalikke lisaseadmeid, koos drenaažisüsteemi ja moodul-viimistluselementidega ning katusetarvikutega (PVC Sofit). Budmat moodulkatuse tootmisesse annab suure panuse ka Rootsi kõrgkvaliteet tehnoloogia ning Saksamaa terase ja metallurgia tööstuse toodang SSAB ja ArcelorMittal.

Budmati uuenduslikud tehnilised lahendused ja terviklahenduste süsteem pälvisid kuldmedali Budma 2019 rahvusvahelisel näitusel Poznanis.
Oleme kindlad, et Budmati katus koos viimistluselementidega annab igale majale ainulaadse, väga esteetilise välimuse, mida üllatab positiivselt nii katuse omanikku kui ka naabrit.

Erinevad profiilid ja lai värvivalik

Saadaval kõik tarvikud ja lisatooted

Moodul plekk katus ei ole ainult metallplaat. Need on ka kõik lisatarvikud ja aksessuaarid, mis muudavad teie kogu maja ainulaadseks. BudMat pakub katuse täislahendusi. Alustades tarvikutest, mis kuuluvad nägusa ja kvaliteetse katuse juurde, lõpetades vihmaveesüsteemide ja lisatavikutega.

Vaata tooteid e-poest

Saada meile päring

Võta meiega ühendust või saada päring. Teeme teile pakkumise just teie soove arvestades.

Similar Posts